10. aprill

15:00 — 18:00

FinanceEstonia

Enterprise Estonia Theme Evening – Business Models

EASi Teemaõhtu – ärimudelid

Palume alloleva EASi ürituse info edasi saata teie organisatsiooni liikmetele. Ootame nende organisatsiooni juhte kaasa mõtlema ja arutlema uudsete ärivõimaluste teemal nende valdkondades.

EASi Teemaõhtu on aeg ja koht selleks, et tulla kontorist välja, puhata aju, kuulata teiste mõtteid ja jagada kogemusi.

Järgmisel „EASi Teemaõhtu“ räägime Canvase ärimudelite metoodika ühe looja Maaike Doyeriga (Holland).

Aeg: 10. aprill, Tallinn 11. aprill, Tartu
Kell: 15.00 – 18.00 13.00 – 16.00
Koht: EASi 2. korruse kohvikus
(Lasnamäe 2, Tallinn)
Seminariruum Zaal (zaal.ee)
(Raekoja plats 10. , Tartus. 3. Korrus)

Ärimudeli canvas metoodika on parim tööriist uute äriideede ja strateegiate loomiseks ning omavahel seostamiseks.

Visuaalsed tööriistad ja disainmõtlemise tehnikad aitavad ettevõttel paremini kohaneda uute oludega, olla paindlik ning valmistuda edukaks tulevikuks. Seda metoodikat kasutavad julgelt nii alustavad ettevõtjad kui ka suured korporatsioonid.

Uued oskused, tööriistad ja mõttemaailm. Äriplaanide loomine ning erinevate strateegiate väljatöötamine ja elluviimine nõuab võrreldes uute metoodikatega liigselt aega. Kiired muutused ja otsused aitavad ettevõtetel olla edukamad ja püsida konkurentsis.

Tee strateegia ja innovatsioon lihtsaks ja visuaalselt selgitatavaks. Visuaalne mõtlemine ja ärimudeli metoodika tööriistad aitavad teha keerulised asjad lihtsaks, kaasata tõhusamalt mõttekaaslasi nii organisatsiooni seest kui ka väljast.

Ärimudeli uuendamine. Maaike selgitab ärimudeli ehk Sinu äri uuendamise võimalusi. Seminari käigus inspireerib ta osalejaid oma ettevõtte ärimudeleid kirja panema, kiirelt analüüsima ja muutma. Lisaks toob ta hulgaliselt näiteid ärimudelite uuendamisest.

Maailma kuulsa Business Model Canvase metoodika loojana on tuntud Alexander Osterwalder ja Patrick Van Der Pijl Business Model Inc-st, kes mõlemad on käinud Eestis esinemas. Patrick on  konsulteerinud ka mitmeid Eesti ettevõtteid. Maaike on ettevõtte ärijuht alates 2011. aastast ning koos  Patrickuga viisid nad 2013. aasta sügisel läbi EASi Ärimudelite praktikumi.

Töökeel: inglise keel

Sihtgrupp:
Rahvusvahelises äris tegutsevate ettevõtete
·         tegevjuhid ja omanikud,
·         tootmis-, arendus- ja tootearendusjuhid.

Osalemine: Teemaõhtul osalemine on tasuta, küll aga palume eelnevalt registreeruda EASi lehel (link registreerimise lehele).

Palume registreeruda hiljemalt 8. aprilliks. Kohtade arvud on piiratud.

Registreerimisinfot vajame selleks, et ettevalmistada ette mõnus olemine piisavale arvule osalejatele.

„EASi teemaõhtutel räägivad ettevõtjad oma kogemustest erinevatel fookusteemadel. Kohale tulnutel on loodud võimalus luua uusi kontakte ja vahetada kogemusi. Tutvustame nendel üritustel EAS-i uusi programme ja koolitusi. Varasemad analoogsed EASi teema ja kontaktüritused on saanud palju positiivset tagasisidet.

Varasematel teemaõhtutel oleme rääkinud tootearendusest ning tootlikkusest. Lisainfoeas.ee/teemaohtud. Huvitavaid ettekandeid saab järele vaadata EASi YouTube kanalistyoutube.com/enterprisestonia Teemaõhtude videokogust.

Juhul kui teksti lisatud lingid ei avane siis palun alustada siit www.eas.ee/teemaohtud .

Lisainfo:

Indrek Anepaio
Teemaõhtu korraldaja
Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskus
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Tel: 6279 757
E-post: Indrek.Anepaio@eas.ee

 

EAS rahastab teemaõhtu korraldamist Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.