04. aprill

09:00 — 17:00

FinanceEstonia

e-RESIDENTSUS Missioon I Riskijuhtimine

EESKÕNELEJAD
Laval on rohkem kui 20 valdkondlikku eksperti ning visionäri/kõneisikut era ja avalikust sektorist.

MILLEST RÄÄGIME? vt programmi
E-Res kui riikliku Start-Up´i potentsiaal täna/homme – anname tehtule nii avaliku kui erasektori poolse objektiivse hinnangu. Analüüsime nii strateegilisi, tsiviil-ja kriminaalmenetluse ning kohtu- ja täitemenetluse, RTRTS ja RSS regulatsioonide ja hoolsusmeetmetega ning maksuõigusega seotud riske. Pakume välja ja leiame koos edasiminekuks konstruktiivseid lahendusi.
Vaatame üle 2016 kaardistatud riskid, hindame realiseerunud ja seirame uusi võimalike karisid. Arutleme laiapõhjaliselt kehtivaid seadusi ja regulatsiooni. Teeme ettepanekuid ja otsime uusi mõistlike ja toimivaid lahendusi. Arutleme kas e-Res poolsed teenused ja tooted on piisavalt atraktiivsed ettevõtjatele ning investoritele.

KAVA lae alla SIIT

SIHTRÜHM
Era ja avaliku sektori eksperdid, erinevate ettevõtlussektorite valdkonnajuhid/spetsialistid, seotud katuseorganisatsioonid ja erialaliidud, vabade kutsete esindajad (advokaadid/juristid, notarid, audiitorid, kohtutäituid, pankrotihaldurid) e-residentsusega seotud toodete//teenuste pakkujad ning kõik asjast huvitatud.

TOIMUMISKOHT
Park Inn by Radisson Meriton Spa & Conference Hotel Tallinn konverentsikeskuse saalis Peterson
Aadress: Vana-Paldiski mnt 4 / Toompuiestee 17, Tallinn

REGISTREERUMINE
Seminaril osalemiseks täitke palun e-vorm SIIT.