04. aprill

10:30 — 12:00

FinanceEstonia

Börs kutsub külla!

Tule ja tutvu börsiga 4. aprillil kell 10:30-12:00. Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots räägib börsist ja sellest, kuidas börs saab aidata Sinu ettevõttel kasvada.

Osalemine on tasuta, kuid et kohtade arv on piiratud, registreeru palun aadressil tallinn@nasdaq.com. Börsihommik toimub Nasdaq Tallinna börsil aadressil Maakri 19/1, Tallinn (Maakri Kvartal, 16. korrus).

Börs on edasipürgivate ja julgete ettevõtete koht. Börs on aus: tänu börsile on alati teada ettevõtte turuväärtus ja kogu oluline info ettevõtte kohta. Kõigi jaoks.

Börs on koht, mis tõstab ettevõtte eliitliigasse. Börsiettevõtted on tuntud, neid jälgivad investorid, analüütikud ja meedia, nad mängivad läbipaistvas ja tavapärasest kõrgemaid juhtimistavasid nõudvas liigas. Seega ainuüksi statistiliselt mõeldes: börs ei ole kõigile. Börs on ambitsioonikatele. Pole oluline, kui väike või suur on ettevõte. Oluline on suhtumine ja mõtteviis.

Börs on kõige efektiivsem ja läbipaistvam koht, kus investorid saavad osta ja müüa osalusi ettevõttes. Inimesed saavad investeerida, saavad olla ettevõtete kaasomanikud.