17. aprill

11:30 — 14:00

FinanceEstonia

Aalto Ülikooli Executive MBA programmi tutvustus

Aalto Ülikool korraldab 17 aprillil infoseminari, kus tutvustatakse Executive MBA programmi. Juhtimisele keskendunud õppekava, sihtrühmaks on eelkõige keskastme- ja tippjuhid, kes soovivad end täiendada juhtimisalal samas laiendades oma kontaktivõrgustikku regioonis.

Õppejõududeks oma ala eksperdid ning Financial Timesi hinnangul kuulub Aalto Executive MBA (EMBA) programm omalaadsete seas ülemaailmselt TOP 1% hulka; Põhjamaades ollakse koguni teisel kohal. Aalto EMBA programmi edu põhineb selle mitmekesisusel, tipptaseme tegijatest õppejõududel ning paindlikul õppekorraldusel. Aaltos EMBA programmi raames omandatud oskusi ja teadmisi on kõrgelt hinnanud ja soovitanud ka kõik selle vilistlased.

Päevakava:

11:30 Aalto EMBA programmi tutvustus – ülevaade õppekava sisust ja ülesehitusest Sanna Huuhtanen, Senior Program Manager

12:00 Vilitlased Aalto EE programmist – oma kogemusi jagavad Aalto Executive MBA õppekava vilistlased, kütuse- ja kindlustussektori tippjuhid

12:30 Küsimused, diskussioon ning suupisted

(!) Infotund toimub inglise keeles.

(!) Palume anda oma osalemissoovist teada hiljemalt reedeks, 13. aprilliks aadressil AaltoEE@corpore.ee; samale aadressile võite suunata ka kõik üritust puudutavad küsimused.

Lisainformatsioon: www.aaltoee.com/aaltoemba