28. november

10:00 — 12:30

FinanceEstonia

Börsi infohommik

Tahad täpsemalt teada saada, kuidas börs saab toetada Sinu ettevõtte kasvu? Osale 28. novembril kell 10:00 börsi infohommikul!

Infohommikul esinevad Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots, kes tutvustab börsi ja räägib, kuidas börsiettevõtteks saamine käib. Seejärel annab EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas vahetu ülevaate, milline on ühe börsiettevõtte elu. Viimaseks astub kuulajate ette reklaamiagentuuri Kontuur Leo Burnett loovjuht Urmas Villmann, kes räägib iga ambitsioonika ettevõtte jaoks olulisel teemal: kuidas oma ettevõtte lugu luua ja seda hästi rääkida?

Kas teadsid, et 98% Eesti ettevõtetest liigitub väikese või keskmise suurusega ettevõtteks? Just nende ettevõtete jaoks on Nasdaq Tallinna börs käivitanud First North turu, mis on justkui börsi light-versioon: tasud on madalamad ja nõuded leebemad, aga kõik börsiettevõtteks olemise hüved on olemas.

Kui oled ambitsioonikas ettevõtja ja soovid ettevõtte kasvuks raha kaasata, vallutada välisturge, viia ettevõtte juhtimine uuele tasemele või osa ettevõttest maha müüa, võib börs olla just sinu jaoks.

Börsil olemine on üks parimaid referentse, mis ettevõttel olla saab. Näiteks on mitmed Tallinna börsil kaubeldava ettevõtte juhid öelnud, et just börsi kvaliteedimärk on neil aidanud välisturgudel jala ukse vahele saada.

Üritus toimub hotellis Palace (Vabaduse väljak 3, Tallinn). 

Osalemine on kõigile tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, anna palun osalemissoovist teada 23. novembriks aadressil tallinn@nasdaq.com või telefonil 640 8800.