Registreeru FinanceEstonia esimesele tenniseturniirile

Viimane võimalus on registreeruda esmakordselt toimuvale FinanceEstonia TENNISETURNIIRILE 2015, et selgitada välja FE tennisetšempion paarismängus!
Viimane võimalus on registreeruda  esmakordselt toimuvale FinanceEstonia TENNISETURNIIRILE 2015, et selgitada välja FE tennisetšempion paarismängus!
Turniir leiab aset 6.novembril 2015 algusega kell 17:30 Tere Tennisekeskuse (Tondi) vaibaväljakutel. Mängud algavad 18.00. Paarid moodustatakse kohtuniku Karin Lemberi poolt enne ürituse algust.  Mängud toimuvad ajatennise formaadis.
Tenniseturniir kestab umbes 4 tundi, pärast mida saab nautida Golden Club SPA sauna- ja veemõnusid koos veini ja suupistetega. NB! SPA jaoks kaasa ujumisriided! Õhtu lõpuks läheme ööklubisse VaBank, kuhu on oodatud ka need, kes tenniseturniiril ei osale.
Turniiri osalemistasu on 50€. Peaauhinnad on pannud välja Tallink Hotels ning turniiri võitjad lähevad kruiisile Rootsikõikidele osalejatele on olemas auhinnad!
Palun levitage infot oma ettevõtetes ja andke hiljemalt esmaspäevaks, 2.novembriks oma osalemisest teada. Registreerimiseks vajutage siia