Majandusametnike päev “Stronger together 2021”

FinanceEstonia osales 5. oktoobril Välisministeeriumi korraldatud majandusametnike päeval "Stronger together 2021". Üritusel osalesid Eesti majandusdiplomaadid erinevatest riikidest ning kohalikud ettevõtted, kel soov ja huvi oma äritegevust uutele turgudele laiendada. Üritus on järelvaadatav Välisministeeriumi YouTube kanalil.

FinanceEstonia osales 5. oktoobril Välisministeeriumi korraldatud majandusametnike päeval “Stronger together 2021”. Üritusel osalesid Eesti majandusdiplomaadid erinevatest riikidest ning kohalikud ettevõtted, kel soov ja huvi oma äritegevust uutele turgudele laiendada. Üritus on järelvaadatav Välisministeeriumi YouTube kanalil.

Päeva esimese poole sisustasid ettekanded, kus anti ülevaade Eesti majaduse hetkeolukorrast. EAS rääkis ettevõtetele mõeldud virtuaalsest tööriistakastist ja Eesti brändst. 

Paneelarutelus jagasid erinevate riikide majandusametnikud oma kogemusi. Päeva teine pool oli ülesehitatud võrgustiku ja kontaktide loomisele, andes osalenud ettevõtetele võimaluse kohtuda enda jaoks huvitavate riikide majandusametnikega.

Aitäh Välisministeeriumile kutsumast!