smeGo

Kodulehele

smeGo on üleeuroopaline finantsteenuste pakkuja aktiivselt tegutsevatele väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele (VKEd). smeGo asutati 2016. aastal Leedus. smeGo tegutseb Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Hollandis. Pakume fintechidele omast lihtsust ja kiirust ning samal ajal oleme tõeliseks sisuliseks partneriks. Seitsme aasta jooksul on smeGo abiga hoo sisse saanud enam kui 4000 VKE-d ja rahastuse kogusumma oli 2023. aasta lõpu seisuga 1,9 miljardit eurot. Pakume kõiki populaarseid finantstooteid: laenu, liisingut ja arvete rahastamist, kõike ühest kohast. smeGo teeb koostööd Euroopa Investeerimisfondiga (EIF), et pakkuda VKE-dele rahastust jätkusuutlikkusse, innovatsiooni ja digitaliseerimisse.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.