Northern Horizon Capital

Kodulehele

Northern Horizon on kogenud investeerimisjuht, kes tegeleb kinnisvarainvesteeringute eristrateegiatega Põhja-Euroopas. Northern Horizon moodustati BPT Asset Managementi ja Evli Property Investmentsi ühinemise tulemusel 2011. aastal. Ettevõte haldab nelja kinnisvarafondi, mille investorid on Euroopa finantsasutused ja erasektori kapital, sealhulgas pensionifondid, kindlustusseltsid, pangad, varahaldusettevõtted, ettevõtted, heategevusfondid ja perekontorid.

Northern Horizonil on investeerimismeeskonnad Kopenhaagenis, Helsingis, Stockholmis, Tallinnas, Vilniuses ja Berliinis.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.