Mainor

Kodulehele

Mainor Grupp tegutsenud üle 50 aasta ja sellest ligi pool on arendanud Eesti kolmandat majanduslinna ehk 36 hektari suurust Ülemiste Cityt, mis on koduks ligi 500 innovaatilisele ettevõttele ning kus töötab, õpib ja elab 16 000 talenti.

Mainor Grupp arendab rahvusvahelise haardega atraktiivset teadmistepõhist töö-, arengu- ja elukeskkonda, mis suurendab inimeste ja ettevõtete konkurentsivõimet maailmas, toob talendid koju end realiseerib ning inspireerib uute ärimudelite teket.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.