FORT advokaadibüroo

Kodulehele

Advokaadibüroo FORT on 2011. aastal loodud äriklientide nõustamisele keskendunud advokaadibüroo, mis tegutseb kõigis Balti riikides. Bürood asuvad Tallinnas, Riias ja Vilniuses. FORTi Baltikumi meeskond koosneb umbes 40 pikaajalist koostööd teinud advokaadist. FORTi advokaatide põhikompetentsid on äriõigus ja tehingud, kinnisvara ja ehitus, finantsõigus, intellektuaalomand ja IT-õigus, maksuõigus, konkurentsiõigus ja riigiabi, riigihanked, vaidluste lahendamine ning avalik õigus.

FORTi meeskonnal on ulatuslik kogemus keerukate rahvusvaheliste nõustamisprojektide ja tehingute juhtimisel, mis demonstreerib meie oskusi lahendada kompleksseid piiriüleseid õigusküsimusi. FORTil on kõrged reitinguid rahvusvaheliste advokaadibüroode kvaliteeti hindavate väljaannete hinnangutes ning advokaadibüroo on läbi aastate tunnustatud ühena Baltikumi juhtivatest õigusnõustajatest.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.