Fintech Market

Kodulehele

Fintech Market (FTM) pakub finantsteenuste pakkujatele SaaS-põhist laenu- ja riskijuhtimislahendust. Platvorm hõlmab laene, hoiuseid, arvelduskontosid ja investeeringuid ning sisaldab selliseid funktsioone nagu CRM, KYC, riski- ja võlahaldus. Lahendus on mõeldud neopankadele, laenupakkujatele, autoliisinguettevõtetele ja järelmaksuteenuse pakkujatele. FTM teenindab kliente ELis, Mehhikos ja Indoneesias.

Koodivaba platvorm võimaldab kiiret toodete ja protsesside ehitamist ning paindlikkust, et ehitada lahendus vastavalt konkreetsetele ärilistele vajadustele. Koodivaba süsteem kiirendab muudatuste haldamist ja võimaldab toodet seadistada tootespetsialistidel. FTM süsteemi saab kasutada eraldiseisva süsteemina kui ka integreerida olemasolevate CRM süsteemidega.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.