Crowdestate

Kodulehele

Pikaajalise finants- ja kinnisvarakogemusega ekspertide poolt asutatud ja juhitud Crowdestate  on kümne aastaga kasvanud Euroopa juhtivaks kinnisvara ühisrahastusplatvormiks. Crowdestate on Finantsinspektsiooni järelvalve alla kuuluv Euroopa ühisrahastusteenuse osutaja (tegevusluba nr 4.1-1/32) ja Euroopa makseasutus (litsents nr 4.1-1/82).

2023. aasta kevadise seisuga tegutseb Crowdestate kuues riigis: Eestis, Lätis, Rumeenias, Portugalis, Poolas ja Slovakkias. Alates oma tegevuse alustamisest 2014. aasta kevadel on Crowdestate pakkunud oma kümnetele tuhandetele rahvusvahelistele investoritele võimalust investeerida ligi tuhandesse hoolikalt valitud ning taustakontrolli läbinud ühisrahastuspakkumisse. Crowdestate on professionaalseks rahastuspartneriks Euroopa väikestele ja keskmise suurusega kinnisvaraettevõtetele, võimaldades neil kaasata täpselt nende vajadustele vastavat liiki kapitali Crowdestate’i rahvusvaheliselt investorkogukonnalt. Crowdestate’i ühisrahastusteenust täiendavad kapitali struktureerimise nõustamine, ühisrahastusprojektide turundamine, tulumaksu kinnipidamise teenus ja investorsuhete haldamine.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.