Complok

Kodulehele

Complok on riskide juhtimise ja hindamise platvorm, mis automatiseerimise ja tehisintellekti abiga säästab riskijuhtide ja vastavuskontrolli meeskondade aega ja ressursse.

Platvormil on võimalik riske tuvastada, hinnata, koostada automaatselt raporteid ning jälgida maandamise mehhanismide rakendamist.

Complok’i lähiaastate eesmärk on aktiivselt panustada riskijuhtimise protsesside digitaliseerimisse ja levitamisse, et aidata riskijuhtimise tiime üle kogu maailma.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.