Complok OÜ

Kodulehele

Complok on kiirestikasvav startup, kelle missiooniks on aidata kaasa finantsriskide teadlikule juhtimisele.
Lisaks digitaalsetele koolitusele on Complok välja arendanud riskide juhtimise platvormi finantssektorile. Platvormil on võimalik riske tuvastada, hinnata, koostada automaatselt raporteid ning jälgida maandamise mehhanismide rakendamist. Lisaks tehnilisele tööriistale pakume ka nimekirja erinevatest finantsriskidest, mille hindamine tuleneb seadusest ja mis lihtsustab riski valdkonna inimeste tööd.
Complok’i lähiaastate eesmärk on aktiivselt panustada riskijuhtimise protsesside digitaliseerimisse ja levitamisse, et aidata riskijuhtimise tiime üle kogu maailma.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.