Change

Kodulehele

Change on 2018. aastal asutatud finantstehnoloogia ettevõtte, mis võimaldab Euroopa Majanduspiirkonnas klientidele ligipääsu investeeringutele. Change ehitab rakendust erinevatesse varaklassidesse lihtsalt, turvaliselt ja soodsalt investeerimiseks ning pakub võimalust investeerida ja kaubelda aktsiate, krüptovarade, indeksite, toorainete ja palju muuga. Samuti pakub Change passiivset sissetulekut krüptovarade stakkimisest. Change on asutatud Eestis ning litsenseeritud nii Eestis kui ka Hollandis, kus asuvad ka ettevõtte kontorid.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.